VCL Media Player

Ücretsiz medya oynatıcı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20 MB
  • Version 1.1.11
  • Dil İngilizce
  • Firma VideoLan Team
VCL Media Player çok kullanışlı bir video çalar programıdır.  VideoLan Client' ın kısaltması olan VLC olarak bilinen program, ek bir çözücüye ihtiyaç duymadan tüm dosyalarınızı oynatabilen mükemmel özelliklere sahip bir medya oynatıcıdır.
VCL Media Player çok kullanışlı bir video çalar programıdır. 

VideoLan Client' ın kısaltması olan VLC olarak bilinen program, ek bir çözücüye ihtiyaç duymadan tüm dosyalarınızı oynatabilen mükemmel özelliklere sahip bir medya oynatıcıdır. 

Şimdiye kadar denenmiş olan bir çok mediya oynatıcının ötesinde özelliklerle donatılmış bu program desteklemiş olduğu formatlarla da kendini ispatlamış durumdadır. MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DİVX, MP3, 0GG, DVD vb. birçok formatı destekleyerek ses ve video oynatabilen bir programdır. Ayrıca canlı kayıt yapambilme olanağına da sahiptir.

Günümüzde hemen hemen herkes bir dosya paylaşım programı kullanmaktadır. VLC'nin bir özelliği de dosya paylaşım sırasında yarım kalan veya indiremediğimiz dosyaları açarak indirmekte oldugumuz dosyayı geri dönüşüm kutusuna atılmaktan kurtarmasıdır. Program sayesinde indirdiğimiz dosyalarında önizlemesini yapabilmemiz de mümkündür.
Daha Fazla Göster
VCL Media Player indir